Říjen 2018

13.10.

13. října 2018 v 20:23 | Loretta |  Deníček
Ahojte!
Tak se zase po pár dnech hlásím. Promiňte, ale moc nestíhám. Jídlo je takový všelijaký, snažím se nepřejídat, jíst zdravě, ale občas si ve správné míře dopřát i něco nezdravého. Váha trochu stagnuje, průměr tohoto týdne je 57,4 kg. Ve středu a v pátek jsem byla plavat, hrozně jsem si to užila. Příští týden k tomu ještě řidám chvilku nějakého cardia a posilka a budu spokojená :)
Ve škole je toho strašně moc, nevím, kam dřív skočit. Ozvu se pravděpodobně až za týden, protože dřív to asi nestihnu. Tak zatím!

Je to už pěkně dlouho...

8. října 2018 v 20:32 | Loretta |  Deníček
Ahoj holky...
Vím, je to už pěkně dlouho, co jsem se naposledy ozvala. Pravděpodobně jste si i všimly, že jsem smazala většinu starých článků. Nechci se pořád na něco vymlouvat, ale měla jsem krizi. Bojovala jsem trochu sama se sebou a neměla daleko od toho spadnout zase do depresí. Prostě jsem svět neviděla tak pozitivně jako na jaře a cítila jsem se úplně jinak. Proto jsem ty články smazala. Ale naštěstí se zatím držím v tom lepším stavu, i když špatná nálada a splín mě občas přepadnou. Ale to není zas taková katastrofa.
Od srpna se událo tolik věcí. Za prvé jsem si maximálně užila prázdniny, měla jsem dost nabitý program, ale byla to fakt pecka, mám plno zážitků! Bohužel jsem ale nic nezhubla, spíš naopak přibrala. Dneska večer jsem se vážila a mám hnusných 60kg. Ale budu makat. Budu cvičit a chodit se psem na procházky, tančit... Celkově se víc hýbat. Chci si taky pořídit permanentku na bazén, už jen se dokopat k tomu tam někdy jít. Ve středu mám čas, tak třeba... :) Začátkem listopadu totiž máme stužkovák a do té doby bych chtěla dát aspoň 5kg dolů. Reálné to je, mám necelých pět týdnů.
Škola je taková malá katastrofa. Každý den se musím přemlouvat, abych tam šla, protože mě to tam hrozně nebaví. Všichni pořád po nás něco chtějí, pořád se člověk musí něco učit. A mně se nechce. Holt, je to se mnou těžký :)
Dneska jídelák nepřidám. Ale snad zítra. Mám ještě nějaké povinnosti, tak se zatím mějte! :-*