1.5.

1. května 2018 v 21:14 | Loretta |  Deníček


Ahojte!
Jsem tu s dalším jídelákem ;) Dnes jsem se ani nemusela moc krotit, protože jsem celý den něco dělala, a k večeru si dokonce i zacvičila. Musím ale říct, že po dvou týdnech to byla docela fuška, ale nakonec jsem to zvládla ;) Mám ze sebe dobrý pocit, akorát by to chtělo ještě další volný den :)
Teď jsem si uvědomila, že vlastně se zítra nestihnu vrátit mezi školou a dramaťákem domů, takže nebudu moct cvičit podle plánu :( Pokud ale nepříjde bouřka, tak jak teď pořád vyhrožujou, tak bych si alespoň udělala procházku po městě ;)
Taky jsem se dneska změřila. Jo, je tam víc cm, než jsem měla před rokem, když jsem začínala, ale nijak moc mě to neděsí. Vím, že když se budu snažit, tak to půjde dolů a taky už se nemůžu dočkat! Navíc mám MS, takže to může být trochu zkreslený. A jinak další měření bude za 14 dní, tak jsem zvědavá. Musím to hubnutí konečně začít brát vážně, protože mi to nějak pokulhává... Bohužel celý květen bude samá oslava, takže se z toho pokusím nějak vykroutit, a pokud ne z oslav, tak aspoň z jídla :/

Snídaně: bílý jogurt, 10 piškotů
Svačina: -
Oběd: okurka (200g), rajče, ledový salát, 2 vejce, tuňák (120g) + 5ks belgické čokolády (měla jsem pak hrozný výčitky)
Svačina: -
Večeře: -
Pití: voda s citronem
Pohyb: chůze, BBG Week 9 - nohy
Přijato: 918 kcal

Vím, že jím málo, ale teď to prostě víc nejde. Mám strach z přežerů, kterých teď bylo víc než dost, a upřímně o další nestojím. Takže se do jídla nechci nutit, když prostě nemám hlad ani chuť. Snad se to postupně zlepší ;)

Mějte se, kočky! :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama