Já a můj blog

13. ledna 2018 v 22:50 | Loretta |  O mně
Zdravím všechny!

Na úvod bych se ráda představila. Jsem Loretta a za pár měsíců mi bude osmnáct. Už dřív jsem měla blog, ale uznala jsem za vhodné si založit nový a přestěhovat se sem, protože jsem přehodnotila dost věcí ve svém životě a chci začít s čistým štítem :) Jsem studentka střední školy a za rok mě čeká maturita. Mám spoustu zájmů - ráda čtu knížky, hraji na housle a zpívám.
Za poslední rok jsem si procházela dost těžkým obdobím. Obdobím nespokojenosti se sebou samou. Pocity, že nejsem dost dobrá, že jsem moc tlustá, že nejsem hezká a všem jenom překážím... Ale o tom jindy. S novým rokem do mě přišla nová vlna motivace. A cílem mého blogu je toto odhodlání šířit dál. Všimla jsem si, že spousta mých kamarádek není spokojených s tím jak vypadají nebo se nemají rády. A zrovna ty, u kterých by mě to v životě nenapadlo. Ty, které působí sebevědomě, a kdyby nebyly takové, jaké teď jsou, tak by to nebyly ony.
Chtěla bych, aby tento blog sloužil jako motivace nejen mně, ale snad i Vám. Chtěla bych ukázat, že nikdo nejsme dokonalý, ale že to neznamená, že musíme zůstat takoví, jací zrovna teď jsme. Že pořád můžeme některé věci změnit, pracovat s tím, co máme a posouvat se dál.
Blog nejen o kráse, životním stylu, motivaci a sebelásce, ale i takový můj deníček ;) Budu ráda, když se sem budete vracet!
Na viděnou!
Loretta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 14. ledna 2018 v 11:37 | Reagovat

Hlavně s tím hubnutím opatrně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama